NAUJOS GALIMYBĖS

UAB „Vikada" užbaigė antro projekto pagal priemonę „Naujos galimybės" įgyvendinimą.

UAB „Vikada" užbaigė įgyvendinti projektą „UAB "Vikada" eksporto rinkų plėtra ir pardavimų eksporto rinkose didinimas 2013-2015 metais" (projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-019).

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos pagal 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" priemonę VP2-2.1-ŪM-04-K „Naujos galimybės" bendrovei suteikta iki 150 000,00 Lt (iki 60 proc.) parama.

Socialinės įmonės UAB „Vikada" pagrindinė veikla yra drabužių bei kitų tekstilės gaminių kūrimas, gamyba ir prekyba. UAB „Vikada" gamina moteriškus, vyriškus ir vaikiškus drabužius, moteriškų drabužių kolekcijas su savo ženklu, uniformas ir darbo drabužius, namų tekstilės dirbinius (pledus, užuolaidas, staltieses, patalynę ir pan.).

2014 m. pabaigoje įmonėje dirbo 88 darbuotojai, dalis kurių - su negalia. Įmonė dirba pasyvios samdos (CMT) ir pilno produkto (RTS) pagrindu. 65% pagamintos produkcijos įmonė eksportavo į Vakarų Europos rinkas (Švediją, Vokietiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę). Daugiau kaip 18 metų besitęsiantis bendradarbiavimas įrodo, kad UAB „Vikada" yra užsitarnavusi patikimos partnerės reputaciją.

Siekiant plėsti bendrovės pardavimus eksporto rinkose, buvo parengtas ir įgyvendintas projektas „UAB "Vikada" eksporto rinkų plėtra ir pardavimų eksporto rinkose didinimas 2013-2015 metais".

Projekto metu bendrovės veikla bei gaminama produkcija buvo pristatyta 8 tarptautinėse parodose Prancūzijoje ir Dž. Britanijoje. Parodų metu potencialiems partneriams buvo dalinama rinkodaros medžiaga. Dėka projekto įgyvendinimo užmegzti bendradarbiavimo ryšiai bei pradėtos derybos su naujais potencialiais eksporto užsakovais esamose bei naujose eksporto rinkose.

Daugiau informacijos: http://www.vikada.lt/ ; www.esparama.lt